Výčet mé matce!!!!!

30. prosince 2010 v 22:54 | Jara |  Život a tak ...
Ahoj mami,

dlouho jsem přemýšlela, co sem vlastně napsat a co Ti odepsat, kdybych Ti chtěla odepsat na tvůj velmi ošklivý dopis. Víš, já jsem Tě ve své podstatě milovala jako svou mámu. Proč si myslíš, že jsem Ti psala ty básničky, proč jsem za Tebou vždycky chodila a omlouvala se, i když to nebyla má vina, že jsme se pohádaly? Víš, od té doby, co nejsem u Tebe, jsem pochopila, že vůbec nejsem tak špatný člověk, jak si mi vždycky říkala!!!! Víš, ani mi tolik neubližovalo to, že jsi mě mlátila jak blázen, ale to, že si mě ponižovala! Ať jsem udělala cokoliv, tak to bylo špatně, a vůbec nechápu, co ti na mě tolik vadilo!!!!! Bože!!!!! Kdybys věděla, kolik vzteku na Tebe mám, kolik jizev v mé duši si mi udělala a za NIC!!!! Jak to že jsem byla podle Tebe ten nejhorší člověk, kterého jsi kdy viděla? Podívala ses někdy do zrcadla? Kolika hodným lidem jsi ublížila? To se podle Tebe nepočítá????? Proč zrovna já a Edith? Co jsme Ti udělaly??? Vůbec to nechápu a asi nikdy nepochopím, jen chci, aby si věděla, že jsem Tě fakt měla ráda, ale teď - jak jsem Tě měla ráda, tak Tě nesnáším!!!!! 
A jestli jsem opravdu tak špatná, tak by mě nemělo bolet to, co Ti teď píši. Když jsem byla u Tebe nevěděla jsem co mezi námi není! LÁSKA!!!! Nevím, jestli toto slovo znáš nebo snad znáš ten pocit, když někdo někoho má rád!!! Já ho už znám a řeknu Ti, že je to nádherné, je to něco, co Tě povznese nad všechno zlé! A i mě to povzneslo, i já jsem začala myslet jinak a na ostatních hledám jen to dobré, myslím si, že by si to mohla taky vyzkoušet!!!!
Vím, že asi stejně nepochopíš nikdy mé pocity a mé myšlení, ale víš, v čem je ten problém??? TY NECHCEŠ!!!!!
Snažíš se každému ukazovat, že jsi silná, ale ve skutečnosti jsi ten nejslabší "článek" celé lidské rodiny! A co  Tvůj manžel? Ani toho si nevážíš? Vážíš si vůbec sama sebe? Opravdu by mě zajímalo ke komu a co cítíš. Napadá mě pouze jen jedna osoba a to Jirka, že? Vše jen on...... známá píseň!!!!

Závěrem Ti chci říct, že jsem ráda, že už u Tebe nejsem, protože jsem tak měla poznat svého anděla!!!!!! A děkuji Bohu za to, že mě od Tebe dostal!!!!!!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ALEKA ALEKA | E-mail | Web | 31. srpna 2011 v 17:52 | Reagovat

ahoj
máme to trápení s mámou,každá jinak.
Moje máma ,ještě donedávna jsem na ní byla pyšná, ale jak se stal úraz mému synovi s dlouholetým těžkým postižením a potom co jsme se po telefonu pohádaly ,krutě se na mě vykašlala a už to budou 4roky ,co jsme se neviděly ,nepopovídaly a nesmířily.Vím ,že vinu máme obě , ale mohla přece přijít za námi ,po sestře jsem ji poslala vzkazy.
Napsala pár sms a nic. I ona pár ,ale nic víc ???!!!
Nestačilo,že mě bolí duše kvůli synovi každý den každou noc,ona prostě už neexistuje a už pro ní nic neznamenám.
Hloupé ,že?
Už za ní nepůjdu,vyrovnala jsem se s údělem sama. A  pořád na vše budu sama.
Ale věřím na zázraky a uzdravení...
ALEKA

2 Sheila Sheila | 20. května 2012 v 20:04 | Reagovat

jestli máš ráda svoji maminku tak tohle pošli dalším dvaceti lidem dívka na to nerágovala a 365 dní na to ji matka umřela­ :( ne nazpátek. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama